Profil firmy - Kvalita s úctou k životu!

Firma Marie Cejnková - Jihlavské lahůdky vznikla v roce 1992. Zabýváme se výrobou lahůdek studené kuchyně. Jsme rodinná firma se 17 zaměstnanci a dbáme na tradici českých lahůdek. Naší prioritou jsou chutné, čerstvé a dobře vypadající výrobky. Nacházíme se v centru Jihlavy a zásobujeme území kraje Vysočina - města Jihlava, Polná, Třešť, Telč, Měřín, Velké Meziříčí a jejich přilehlé oblasti.

Stávající nabídku stále rozšiřujeme o nové druhy.

Saláty, pomazánky a krémy jsou expedovány jako kilážové výrobky, nebo jsou rozvažovány do kelímků (gramáž dle ceníku výrobků). Veškeré balené kusové zboží je označeno etiketou obsahující název výrobní firmy, název výrobku, jeho složení a gramáž, čárový kód, datum spotřeby a podmínky uchování.

  • Při výrobě je dodržován chladírenský řetězec, na provozovně je dostatek chladírenských prostor jak skladových tak i výrobních. Je vybudována síť solidních dodavatelů s kvalitními vstupními surovinami.
  • Objednávky přijímáme telefonicky den předem do 10 hodin. Je možná i pozdější objednávka (ne však pravidelně) nebo objednávka během dne.
  • Rozvážíme chladírenskými vozy pondělí až pátek, dle potřeby i dvakrát za den.
  • Trvanlivost salátů je 7 dní, u pomazánek a krémů 4 dny. Aspikové výrobky mají trvanlivost 7 dní, obložená vejce 3 dny. Obložené chlebíčky, bagety a bulky mají dobu spotřeby 24 hodin. Datum spotřeby je uveden na etiketě, u nebalených chlebíčků je uveden na dodacím listě.
  •  Výrobna je pod stálým hygienickým dozorem.

Aspiky[1].jpg

 

Ceník výrobků

Ceník za hotové - Jihlavské lahůdky.xls

Objednávejte prosím telefonicky! Pondělí - pátek 5.30 - 14.00 h

 

Marie Cejnková - Jihlavské lahůdky

Žižkova 1938/18,              586 01 Jihlava


Tel. objednávky:                567 310 023


Tel. kancelář:                    567 310 020

www.jihlavske-lahudky.cz
info@jihlavske-lahudky.cz

Nakupte u nás

Veškeré naše výrobky můžete koupit u nás na provozovně!
Po - Čt: 6,00 - 15,00 h
Pá: 6,00 - 16,00 h
So: 8,00 - 9,00 h

18. 9. Kryštof

Zítra: Zita